Hakkımızda

                       

%100 Yerli ve milli 
''Türkiyenin ÜCRETSİZ ve Sınırsız Yeni İlan Platformu''

Milletimizin ve Esnafımızın Yanındayız.
 

"2021 yılında Türkiye’nin millisatis.com’u olmak için yola çıktık...."

Türkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi olmak üzere millisatis.com, 2021 yılında millisatis.com , millisatis.com.tr ve millisatis.net bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecini yakindan takip eden millisatis.com, Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma yolunda çalışmalarını başlatmıştır.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri ve Sanayi, Yedek Parça, Aksesuar-Donanım ve Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Alemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere birçok kategoride hizmet veren millisatis.com, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ürün ve servisleriyle de ulusal ve uluslararası arenada yerini almak için var gücüyle çalışmaktadır.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile millisatis.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer katıp, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

'' ÜST DÜZEY VE DAHA HIZLI KULLANIM İÇİN YENİ YAZILIM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR''

millisatis.com