Doping

millisatis.com dopingler’i ilanlarınızı ön plana çıkartır, benzerlerinden ayrıştırır.
İlanlarınız çok daha fazla kişi tarafından görüntülenir ve alıcısına hızlıca ulaşır. Böylece ürününüzü daha hızlı satar veya kiralayabilirsiniz.

                                                   

  • Güncelim dopingi

İlan giriş tarihinizin eskidiğini düşünüyorsanız veya uzun zaman önce satmaktan, kiralamaktan vazgeçip yayından kaldırdığınız ilanınızı tekrar yayına almak isterseniz Güncelim alarak ilan tarihinizi yenileyebilirsiniz.

Böylece ilanınızın hala güncel olduğunu gösterir, üstelik ilanınızı favorilerine ekleyen takipçilerinizi kaybetmemiş olursunuz.

Güncelim hizmet ücreti tek kullanım içindir, Her ilan tarihi güncelleme işlemin için Güncelim tekrar alınır, Aynı ilana Güncelim satın almak için satın alınan günün sona ermesi gereklidir.
 

  • Anasayfa Vitrini

İlanınız siteye giriş yapan her ziyaretçi tarafından millisatis.com’un ana sayfasında ve mobil uygulama mobil sitenin vitrin alanında yer alsın istiyorsanız Anasayfa Vitrini alabilirsiniz.
 

  • Kategori Vitrini

İlanınızı bulunduğu kategorinin sayfasında vitrin bölümünde sergilemek için Kategori Vitrini alabilirsiniz.

Mesela kiralık, satılık eviniz veya iş yeriniz için Kategori Vitrini aldınız, İlanınız hem emlak sayfasında hemde konut sayfalarında Kategori Vitrini bölümünde yer alır.

 

  • Acil Acil

Hemen kiralamam veya satmam gerekli diyorsanız Acil Acil alabilirsiniz.
 

  • Kalın Yazı

İlanınız arama listelerinde kalın harflerle yazılı olarak yer alsın, kendini göstersin diyorsanız Kalın Yazı alabilirsiniz.
 

  • Fiyatı Düşenler

İlan fiyatımı düşürdüm. İlanımı öne çıkarayım diyorsanız Fiyatı Düşünler alabilirsiniz.

 

Dopinglerden yararlanabilmek için ilan verme adımlarında millisatis.com dopingleri karşınıza çıkacaktır. Dilediğiniz dopingi seçerek alabilirsiniz.

 

millisatis.com